OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Objednávky jsou společností odesílány objednateli, případně připraveny k osobnímu odběru, do tří pracovních dnů od jejich přijetí, v případě úhrady zboží objednatelem předem na BÚ společnosti do tří pracovních dnů od přijetí platby.

 

V případě zvoleného způsobu doručení osobním odběrem na vybrané pobočce společnosti, bude zákazník e-mailem nebo telefonicky informován o tom, že zboží je pro něj připraveno na pobočce k odběru. Při převzetí zboží se osoba, která jej vyzvedává, prokáže platným občanským průkazem a podepíše předložený protokol o osobním převzetí zboží.

 

V případě zvoleného způsobu doručení přepravní službou PPL bude zákazník e-mailem nebo telefonicky informován o předání zásilky přepravní službě.

 

Platební podmínky

V případě platby předem na BÚ společnosti bude zákazníku vystavena a doručena zálohová faktura na 100% hodnoty dodávky. Daňový doklad s nulovým doplatkem bude zákazníku vystaven při odběru zboží.

 

V případě zaslání zboží na dobírku, bude daňový doklad přibalen ke zboží a doručen zákazníku společně se zbožím. Výše částky dobírky bude zákazníku sdělena společně s informací o předání zboží přepravní společnosti.

 

V případě platby zboží v hotovosti na pokladně společnosti ve vybrané pobočce bude daňový doklad opět vystaven zákazníku při převzetí zboží. Informace o výši částky k úhradě bude zákazníku sdělena společně s informací o uložení zboží na pobočce k odběru.

 

Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se v případě nákupu v našem eshopu řídí zákonem č. 513/1991 Sb., obchodním zákoníkem.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgprodej imgMartina img28.08.2013 20:03